What does jak mean?

Definitions for jak

Here are all the possible meanings and translations of the word jak.

Princeton's WordNet

 1. jackfruit, jak, jack(noun)

  immense East Indian fruit resembling breadfruit; it contains an edible pulp and nutritious seeds that are commonly roasted

Wiktionary

 1. Jak(ProperNoun)

  A rare spelling of the male given name Jack.

Webster Dictionary

 1. Jak(noun)

  see Ils Jack

Suggested Resources

 1. JAK

  What does JAK stand for? -- Explore the various meanings for the JAK acronym on the Abbreviations.com website.

Numerology

 1. Chaldean Numerology

  The numerical value of jak in Chaldean Numerology is: 4

 2. Pythagorean Numerology

  The numerical value of jak in Pythagorean Numerology is: 4

Sample Sentences & Example Usage

 1. Deodatta V. Shenai-Khatkhate:

  Život je 50:50 kombinací toho, co si o tom (tj vaše akce) a jak jste si ji (tedy vaše vnímání), podle mého názoru, rovnováha 50:50 je nejdůležitější dosáhnout.

 2. Deodatta V. Shenai-Khatkhate:

  Minusem wyruszą w nieznane wody nie jest wcale tak katastrofalne, jak nie pozostawiając brzeg, i bez końca czekać na łodzi przyjechać na ratunek. zaryzykować i skoczyć do nieznanych wodach na nowo swoją potental i wzmocnić siebie.

 3. Deodatta V. Shenai-Khatkhate:

  To inteligentny, aby nie zrobić żadnych negatywnych i pochopnych decyzji, gdy okoliczności są sprzeczne, a gdy znajdziesz się pod prąd. podejmowanie decyzji negatywnych pośród negatywności jest tak głupie, jak podczas krojenia dobre drzew zimowych sztormów ciężkich, moim zdaniem. czas biegnie szybko, burze odejść, a nawet sprężyny słoneczny wiosenny sezon. więc uzbroić się w cierpliwość - zawsze! cierpliwość jest największą cnotą, zwłaszcza podczas gdy w obliczu trudnych i trudnych etapów w życiu.

 4. Deodatta V. Shenai-Khatkhate:

  Dwie drogi rozeszły się w żółtym lesie. i przepraszam nie mogłem podróżować albo z nich. ani jeden mniej podróżował. ani jeden najbardziej podróżował. Zamiast tego stworzył własną drogę. drogi, aby moje marzenia. przecież każda droga jest tylko droga. do chwili coś o nim. jak życie jest pełne milionów wyborów. a przecież życie jest również co ty z nim. każda nauka i zdobyte w mojej podróży. opuścił liście wydeptanych czarny. a teraz wspominam z westchnieniem. wieku i wieku gdzieś stąd. pamięci pasa w dół magiczne. dwie drogi rozeszły się w żółtym lesie. i ja, i stworzył własną drogę. aby moje własne marzenia. i to, co musiało się różnicę. życie toczy się dalej!

 5. Emeasoba George:

  Król Salomon był mądrym królem i nauczyciel też. co więcej, Platon był wspaniałym nauczycielem i inspiratorem. jak również, Sokrates był również niesamowite nauczyciel i inspiratorem. Zig Ziglar był równie głęboka nauczycielem i motywatorem. Deodatta V. Shenai-Khatkhate jest niewątpliwie inspirującym nauczycielem i motywatorem. Enoch Adeboye jest wnikliwe nauczyciel i kaznodzieja. Poza tym, David Oyedepo jest charyzmatyczny nauczyciel i kaznodzieja wśród innych nauczycieli i inspiratorów, takich jak John C. Maxwell Martin Luter King JnR., Mahatma Gandhi, Matka Teresa, Bill Gates, Warren Buffett, Steve Jobs, Chinua Achebe, Oprah Winfrey, Henry Ford, Nelson Mandela, Wole Soyinka, Chris Oyakhilome, Dr. Uma Ukpai, Paul Enenche, David Ogbueli, Matthew ashimolowo, david abioye itd., ale przede wszystkim, Jezus Chrystus był największym nauczycielem i inspiratorem. i będzie on kiedykolwiek pozostaje największym nauczycielem i inspiratorem wszechczasów. ponieważ był ucieleśnieniem mądrości Bożej, jest on nadal ucieleśnieniem mądrości Bożej, a on nigdy nie pozostanie uosobieniem boskiego lub nadzwyczajne mądrości. och! Tak, Jezus Chrystus jest również uosobieniem mądrości Bożej. Jeśli nie zgadzają się ze mną. iść dalej i przeczytać Pisma (Mateusza, Marka, Łukasza i Jana). na, to na pewno w końcu zgodzić się ze mną do okazania.

Images & Illustrations of jak

 1. jak


Translations for jak

From our Multilingual Translation Dictionary

Get even more translations for jak »

Translation

Find a translation for the jak definition in other languages:

Select another language:

Discuss these jak definitions with the community:

Word of the Day

Would you like us to send you a FREE new word definition delivered to your inbox daily?

Please enter your email address:     


Citation

Use the citation below to add this definition to your bibliography:

Style:MLAChicagoAPA

"jak." Definitions.net. STANDS4 LLC, 2018. Web. 19 Feb. 2018. <https://www.definitions.net/definition/jak>.

Are we missing a good definition for jak? Don't keep it to yourself...

Nearby & related entries:

Alternative searches for jak:

Thanks for your vote! We truly appreciate your support.